Ohlasy a doporučení našich hostů

Léto 2014 – Vávrovi

Hezké, čisté ubytování, příjemní majitelé, všechno dokonalé – stodola, zahrada, herna. V okolí hodně památek a zajímavých míst na výlety, ani jsme všechno nestihli. Tak bezvadné ubytování jsme ještě nezažili, všem doporučujeme a chválíme. : – )


Léto 2014 – Benešovi

Spokojenost po všech stránkách, ubytování dle našich představ, majitelé milí a ochotní, poloha chalupy šikovná pro výlety. Ocenili jsme vybavení a čistotu celého objektu a protože i počasí nám klaplo, byla to dovolená, kterou jsme si báječně užili! 
Můžeme doporučit všem.


Léto 2014

Velká spokojenost, příjemní majitelé, krásné čisté ubytování, pěkná zahrada s nádherným výhledem, bezva stodola s posezením, kde se dá pěkně přečkat déšť. Jen v podkrovní kuchyňce počítejte se stísněným prostorem, ale o kuchyni přece dovolená není. Co se týče výletů, nevěděli jsme kam dřív, jestli pěšky na Kumburk, Klepandu, do Nové Paky, či autem na Prachovské skály, do Zoo Dvůr Králové, či do Krkonoš. My kola neměli, ale myslím, že cyklisté tady mají také spoustu možností. Moc jsme si tady dovolenou užili.


 Říjen 2014 – Jakub a přátelé z Doks

Děkujeme za krásný pobyt ! PS: stůl ti necháme -:)  Jiří


Únor 2015 – K. ze Šumperka

Děkujeme za krásný pobyt. Je to tu nádherné.Všem doporučíme. Výborní majitelé. Skvělé místo. Opravdu SVATÝ KLID.


 Květen 2015 – Míša a Honza

Byla to naše předsvatební cesta a je to tady úžasné. Děkujeme


Květen 2015 – COLAS cz s rodinou :-)

Milí Vondrovi, ubytování u Vás bylo krásné, nádherné, prostě SUPER. Dům i ostatní prostory jsou úžasně vybaveny pro dospělé, dospělé děti, děcka i domácí mazlíčky.

Na to, že jsme navštívili Brdo, bude navždy naše družstvo hrdo. Reklamu Vám uděláme v Praze aneb každému zde bude jisto-jistě blaze.


 Červen 2015 – D. z Tábora

  K tomu, co zde psali všichni před námi, lze dodat snad jediné : Je opravdu báječné být ubytován někde, kde        majitelům opravdu záleží na pohodlí a spokojenosti jejich hostů. Je to tu nádherné a moc se nám tady líbilo. A máte dobré třešně :-) Ať se Vám daří. 


Červenec 2015 – Bartošata a Kupčata

Moc se nám tu líbilo, k jídlu už nic nezbylo. Nic nám u Vás nechybělo, super to tam u Vás bylo. Výhled do kraje tady máte krásný a my všichni jsme tu byli šťastný. Děkujeme


Srpen 2015 – P. K. B. od Opavy

Děkujeme za krásný pobyt. Byli jsme maximálně spokojeni ! Nasadili jste nám vysokou laťku při výběru dalších dovolených :-)


Září 2015 – Bára a Lukáš

Děkujeme za krásně prožitý týden v útulném a klidném penzionu, kde si člověk užije nádherný relax a pohodu. Je to tady úžasné.

Září 2015 – J.T.

Děkujeme za perfektní víkend otců.

Březen 2016 – Adam, Bára, Kačka, Maťa, Šima

Bylo to tady krásné. Pěkně jsme si to tady užili a když nás kluci mrskali tak to bylo dobrý. Pěkně jsme si to užili .

Květen 2016 – Kiky, Bára, Slávek, Sabina

Co se komu nejvíc líbilo : výlet na Trosky s přeháňkou, Prachovské skály, Hruboskalsko a Kumburk taky super ! Děkujeme, vše super a těšíme se na příště.

Červenec 2016 – N. + Č. Prostějov

Moc se nám tu líbilo, dobrý bazén !

Srpen 2016 – Johanka, Nikola, Petra, Jarda, Dana, Violka, Petr, Jaroušek, Tomášek

Milí Vondrovi, děkujeme za krásné ubytování zde v domě č.35. Rádi se k vám někdy přijedeme zase podívat. Ten pohled do dáli Vám budeme tiše závidět ! Ještě jednou velké díky ! PS: Tak čisté, útulné a krásné ubytování jsme ještě neviděli – super :-)

Září 2016 – M. Pardubice

Pro děti super !!! Moc krásné ubytování :-) Je tu vše co člověk potřebuje na krásné dovolené.

Děkujeme za perfektní víkend otců.